Labai puikus būdas žaisti su šuniu tuo pačiu vystant jo grobio instinktą ir leidžiant jam atsikratyti susikaupusia energija yra žaidimas su taip vadinama meškere (anglų k. – flirtpole). Šį įrankį labai paprasta pasigaminti pačiam. Dirbant teisingai suteiks šuniui didelį vikrumą, stiprins snukį, suteiks ištvermės. Svarbiausia pakelti šuns širdies rimtą ir išbandyti jos reakcijos refleksus
Nepatartina šio pratimo duoti šuniui, kuris sveria daug, tuo labiau, jei turi antsvorio. Dirbant su flitrpole yra šiokia tokia rizika sužaloti stuburą ar sąnarius, tad šunims su labai dideliu draivu jos geriau vengti. Taip pat nevertėtų persistengti, jei šuo yra jaunas. Pradėkite kai šuo yra ne jaunesnis kaip 4 mėnesių amžiaus. Jei šuo dar neturi vienerių metų, žaislo nekelkite aukščiau pečių lygio, nes šokinėdamas ir sukinėdamasis jis gali užsigauti, be to, tai gali neigiamai paveikti sąnarius. Taip pat reikėtų vadovautis tokiomis pačiomis instrukcijomis, jei šuo yra senyvas. Apskritai stenkitės nekelti žaislo labai aukštai, nes aukšti šokinėjimai gali sukelti skausmingas traumas.
Pats užsiėmimas su meškere neturėtų trukti ilgiau nei 15-20 min, kad šuo nepervargtų, neperkaistų ir neprarastų susidomėjimo žaislu. Auksinė bet kokio žaidimo taisyklė yra, kad žaidimą reikia nutraukti, kol dar šuo susidomėjęs ir noriai žaidžia. Lėtinkite tempą kai šuo pavargsta ir greitinkite, kai šis vėl atsigauna. Darbo su Flirtpole trukmę lemia tempas ir intensyvumas. Jeigu tingiai judinsite žaislą, o šuo ramiai bėginės į taktą, taip lakstyti galės ištisą valandą. Jei norite greito tempo, jau po 10 min. šuo bus nusikalęs. Kai kada šuniui masalą leidžiama pagauti, ir tada vėl duodama vytis.
Pasigaminti meškerę yra tikrai paprasta, be to, medžiagos neturėtų daug kainuoti. Meškerės pagrindą sudaro trys dalys: tvirtas, pageidautina lankstus, kotas, tvirta virvė ir žaislas. Vienas iš paprasčiausių variantų – ilgas botagas, nes jis pakankamai lankstus ir tvirtas. Prie jo tereikia pritvirtinti žaislą ir turėsite puikų šuns treniruočių ir žaidimų įrankį. Taip pat kotą atstoti gali 1,5 – 2 m ilgio PVC vamzdis ar šaka. Tereikia per kotą perverti virvę ir užtvirtinti ją abiejuose galuose. Patartina abu galus apklijuoti tvirta lipnia juosta, kad aštresni kraštai nepažeistų rankų odos. Virvės reikia maždaug dukart tiek, kokio ilgio yra kartis ar vamzdis. Trečiajai daliai iš esmės tiks bet koks tvirtesnis lengvai pritvirtinamas žaislas ar odos gabalas (ši rekomenduojama todėl, kad ją sunkiau sukąsti).
Dresuotojas judina lazdą virš žemės, mėgdžiodamas smulkaus gyvūno judėjimą, o šuo „medžioja”. Viskas gan paprasta – šuo bando pagauti „grobį” iš visų jėgų bėgdamas ir nuolat keisdamas kryptį, vystosi raumenų balansas – paprasta tiesi eiga to negali suteikti. Kartu gerėja akių-snukio koordinacija, auga jėga, tobulėja balansas.